2012. október 1., hétfő

nôrůl saranghaetgie huhwe opgie ~ 1.

- Ezt nem teheted! - Fogta meg a karom. Ránéztem. Szemeiben kétségbeesettséget láttam. Nehezemre esett de nem gyengülhettem el. Most még nem.
- Hát csak figyelj! - sziszegtem, kirántottam a karomat a kezéből és elindultam kifelé az ajtón. Amikor kiléptem SeungHyun azonnal elkapott és aggódva nézett rám. Tekintetével azt kérdezte: "Biztos vagy te ebben?". Szó nélkül ellöktem magamtól és eltávoztam. Egyenesen a parkba mentem, ott leültem egy padra és utat engedtem feltörő érzelmeimnek. Könnyeim pillanatok alatt eláztatták az arcomat. A düh és a csalódottság gejzírként tört fel belőlem.
 - Nem! Erőt kell vennem magamon! Nem gyengülhetek el! Végig csinálom! - összeszorítottam a fogaimat és elfojtottam a könnyeimet. Felálltam, letöröltem elkenődött sminkemet és hazamentem. Egész éjszaka a tervemen gondolkodtam. Mindent pontosan kitaláltam. Már csak végre kell hajtanom.
 - Meg tudom csinálni? Igen! Végig csinálom! Nem gyengülök el! Ezt nem ússza meg. - 
Arcomon keserű mosoly jelent meg. - Igen! Megölöm Dong YoungBaet!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Ébresztőőőőő! - ugrott rám Lee SeungHyun ordítva.
- Seungri! Legalább hétvégén hagyjatok aludni! - morogtam bele a párnámba.
- A-a! Nem adjuk meg neked azt az örömöt. - Ugrott rám Kwon JiYong is.
Ők mindketten a BigBang tagjai. 
Lee SeungHyun, vagyis Seungri a banda legfiatalabba tagja. Ő a maknae. A magánéletben is gyakran hívják a művésznevén, ugyanis a bandában két SeungHyun is van. Egy 2006-ban futó BigBang dokumentumfilmben debütált. A kilencedik résznél meg kellett győznie Yang HyunSukot, hogy igenis méltó arra, hogy a banda tagja legyen, ugyanis ki akarták rakni. Nagyon erős jellem és fiatal korához képest, elég érett. Imád énekelni, táncolni, koreografálni és szereti az idegennyelveket.
Kwon JiYong a banda vezetője. Ő a leader. Művészneve: G-Dragon vagy egyszerűen csak GD. Ő a banda fő rappere is. Koreai évben számolva 13 évesen került a YG-hez. Ez idő alatt Ő és Dong YoungBae (művésznevén: Taeyang) megalapítótták a GDYB nevű csapatot. JiYong rappel és beatbox-ol. A BigBang dalait, szinte mind ő írja, mint pl. a Lies-t, amit eredetileg a jövőbeli saját szóló albumára szánt. 
Rajtuk kívül még három ember van a bandában.
Dong YoungBae (Taeyang), Choi SeungHyun (T.O.P., Tempo) és Kang Daesung (Daesung)
Dong YoungBae rapperként kezdte de énekel is. Szégyenlős és érzékeny természetű, bár a szégyenlősségét már egyre sikeresebben gyűri le, hiszen izmos felsőtestét miért is rejtegetné? 2002-ben debütált a YG family második albumában, akkoriban még Taekwonnak hívták. Szeret rappelni, táncolni, beat boxolni, énekelni és szereti a japán és a kínai nyelvet.
Choi SeungHyun a csapat "nagy testvére". Már közép iskola óta szájdobol (beat box), onnan kapta a Tempo becenevet. A T.O.P. nevet egy jó barátja, Choi DongWook (Se7en) adta neki, aki szintén a YG tagja. Szeret rappelni, beat boxolni, dalszöveget komponálni (rap részek), úszni és olvasni. 
Kang Daesung a csapat mosolygó angyala. Mindig mosolyog , ezért ő az a személy a csapatban, aki jókedvre deríti az embereket, ráadásul nagyon jó humora van. Kedveli a beat boxot és a rappet. Szeret zenét hallgatni, tv-t nézni vagy kertészkedni. 
Hát igen. Ők öten a Bigbang. És, hogy ki vagyok én? 
A nevem Park HeeShen. Seungrit gyerekkorom óta ismerem és bátyámként tekintek rá. Olyannyira közel állunk egymáshoz, hogy amikor bekerült a BigBangbe, elintézett nekem egy albérletet Seoulban, közvetlenül az BigBang ház mellett. Persze elég gyakran alszom náluk, én vagyok a csapat "kishúga" Kivéve egy embert. Dong YoungBaevel már egy éve boldog párt alkotunk. Egy elég neves szórakozóhelyen dolgozom, bárpultosként. Imádom a Pandákat, a tigriseket és a lovakat. Kiskorom óta lovagolok. Enélkül a hobbi nélkül, azt hiszem nem tudnék élni. Imádok utazni, új embereket és helyeket megismerni. Szeretem az izgalmakat, elég vakmerő, önfejű és makacs vagyok.
- YoungBae szólj rájuk! - nyávogtam. 
- Fiúk büszke vagyok rátok! - hallottam YoungBae hangját. 
- Hogy mi!? Ellenem fordulsz? - visítottam, miközben JiYong és Seungri nagy erőfeszítésekkel próbálták lehúzni rólam a takarót.
- Na jó, ti ehhez amatőrök vagytok. - jött oda YoungBae az ágy mellé és lelökte róla a fiúkat. - Shenii eltávolítottam az ellenséget, elő jöhetsz.
- T... tényleg? - kukucskáltam ki a takaró alól. 
- Tényleg. - mosolygott YoungBae.
Már épp készültem elő bújni, amikor YoungBae egy hirtelen mozdulattal lerántotta rólam a takarót és felkapott. 
- Hééé! Ez nem ér! Azt mondtad, hogy mellet.... - egy csókkal belém folytotta a szót.
- Úgy utálom ha ilyen vagy. - sziszegtem neki a csók után.
- Miért? - vigyorgott.
- Mert így nem tudok rád haragudni. 
- Na, csipkedjétek magatokat, fél óra és indulunk! - ugrált oda mellénk JiYong.
- Hova megyünk? - néztem értetlenül YoungBae-re
- Egy haverunkhoz, medencézni. 
- Medencézni...
- Ühüm. - vigyorgott JiYong, mint valami kisfiú aki most kapott egy tábla csokit.
- Áprilisban...
- Ma különösen meleg van, nyári idő és ráadásul a medence vize is fűtött.
- Hát... oké de ha megfázok ti fogtok ápolni! 
- Én vállalom! - rakott le YoungBae mosolyogva. Adott egy puszit a számra és elment készülődni.
Én felöltöztem és összeszedtem a cuccaimat.
- Na, akkor fél óra múlva az ajtóm előtt! Sziasztok! - kiabáltam be a fiúknak, már az ajtóból és kimentem.
- Hé, de miért mi menjünk ho.... - kiabált utánam JiYong, de én már nem hallottam. 
 Fél óra múlva el is készültem és a fiúk már vártak a ház előtt. 
- Na végre! Menjünk máááááár! - ugrált JiYong. Mosolyogva forgattam a szemeimet. 
Negyed óra alatt ott is voltunk, nem volt messze. 
- Sziasztok! Végre, hogy ideértetek, már vártunk benneteket. - jött ki egy srác mosolyogva elénk. Gondolom a fiúk barátja volt.
- Vártatok? Többen leszünk? - nézett értetlenül YoungBae.
- Csak pár embert hívtam nyugi. Na de gyertek végre! 
Bementünk. Tényleg csak pár ember volt ott. A medence hatalmas volt. 
- Juhuuuuuu! - JiYong két perc alatt ledobálta magáról a ruháit és egy szál fürdőgatyában ugrált. - Na, siessetek már! Oké én nem várok! - azzal belevetette magát a medencébe. Amilyen lendülettel beleugrott, olyan lendülettel is ugrott ki. - Jesszusom ez hideg!
- Mi? Azt mondtátok meleg lesz a víz! - kerekedtek ki a szemeim.
- Hát elromlott a fűtés, szóval hideg de mivel jó idő van, nem gond. 
- Végülis... - vont vállat JiYong és újra beleugrott a vízbe. Öt perc múlva már mindannyian bent voltak. Kivéve engem.
- Na, nem én nem megyek be... 
- Shenii ne csináld már! - úszott a medence széléhez YoungBae. 
- Komolyan, gyere be! - jött oda JiYong is, majd huncutul elvigyorodott és lenyomta YoungBaet a víz alá.
- Hé! - jött fel a víz alól, majd lefröcskölte JiYongot. Olyanok voltak, mint két ötéves. 
- Most nézd meg tiszta víz lett a sapkám! - csinált úgy YoungBae, mintha duzzogna de végül mindketten elnevették magukat.
- Ezt meg kell örökítenem! Csííííz! - vettem elő a telefonomat és fotóztam.





















 Egy ideig még eljátszottak egymással, majd YoungBae otthagyta őket.
 - Na de komolyan gyere be! - jött ki a vízből.
- Neeeem! - ültem le. Ő is leült. Elkezdtünk azon vitatkozni, hogy miért nem megyek be. Egy tíz perc után odajött az egyik haverja. Vele is beszélgettünk, aztán már csak hallgattam, hogy ők mit beszélnek. Elővettem a telefonomat és csináltam róluk egy képet.

























Aztán a haverja is elment fürdeni.
- YoungBaeeeee! csíííz! - akartam fotózni de amikor elkattintottam, a kijelzőn csak YoungBae háta volt látható. - Naaaaaa!

























- Most pedig szépen belemész a medencébe. - vette ki a kezemből a telefont.
- Én aztán nem! Mondtam!
- Hát pedig belemész. - vigyorodott el.
- Hogy mi? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... - a következő pillanatban hangos csobbanással repültem bele a medencébe.
- Dong YoungBae! - ordítottam dühösen, mire ő csak röhögött. Jiyong odajött, megfogta a kezeimet és húzni kezdett a vizen.
- Na mivan mégis beugrottál? Vagy inkább berepültél? Ráadásul ruhástól?
- Ha ha ha... ezt még nagyon megbánjátok! - mondtam duzzogva de végül mégis elmosolyodtam. - Idióták!
- Csííííííz! - fotózott le minket YoungBae.

 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése